Коти-аристократи

Назва: Коти-аристократи / The AristoCats

Студія: Волт Дісней (Walt Disney Pictures)

Тривалість: 01:18:48

Мова: Українська + Російська

Маленький опис: Повнометражний мультфільм від студії Уолта Діснея. Події відбуваються навколо сім’ї аристократичних кішок — мами-кішки з трьома кошенятами, які живуть в Парижі. Господиня шалено обожать їх і по заповіту все повинне відійти цим чарівним тваринам. Але злий дворецький хоче, щоб гроші дісталися тільки йому. Він викрадає її улюбленців і залишає в селі. Повернутися додому їм допомагає чудовий і чарівний кочевой кіт з його друзями.

Досить читати — пора мультик Коти-аристократи онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики від студії Уолта Дісней. Мультфільм розповість веселу та захоплюючу історію пригод кішок-аристократок, яким хазяйка відписала все своє майно, але дворецький не був з цим згодний. Знаходь та дивись улюблене на нашому сайті.

Повний опис: Відома оперна діва мадам Аделаїда живе в розкішному дому в Парижі і належить до вищого суспільства аристократії і людей мистецтва. Разом з нею в будинку живе її улюблена кішка Баронесса і троє її кошенят, в яких вона душі не чує. Коти-аристократи ні в чому не потребують і звикли до хорошого життя, турботи і любові господині. Мадам навіть вирішила включити своїх улюбленців в заповіт, за яким котики стануть спадкоємцями всього її статку.

Лише після смерті пухнастих створінь стан перейде дворецькому Едгару. Дізнавшись цю новину, дворецький вирішує не зволікати і позбутися від улюбленців мадам Аделаїди, щоб заволодіти її багатством, для чого викрадає котів і відвозить далековато від дому. Але котам допомагає пустотливий і відважний вуличний кіт Томас О’Меллі і його друзі.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Коти-аристократи».